You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• - KaRaNLIK -

Forum Noob

You have to register first, to connect to this user.

About me

• [Herkese iyi oyunlar arkadaşlar. ]
    Ben Türk Sunucuda 4 Yıl Boyunca aktif oyuncu kulanıcı Olarak ettik.
    Geçen Yıl Malesef Telif Hakların İngiltere bırakılması ile beraber hepinizle Burada bulunmaktayım.
    İngiliz Sunucu Geçtiğimiz 2'ci Günü Bir etkinlik Üzerine Pırlanta çeklmiştim.
    Pırlanta Fiyatı {06.2 $ _ 05 €} Olarak sadece sadece Bankacı'dan 250 pırlanta çekmiştim.
    1 Hafta Sonra Ödeme Için oyuna Girdiğim'de pırlanta 1.25 $ _ 1 € Çıkarılmış.
    Bu bence adeletsizlik parası olana iyi ama benim gibi oyuncular Için YÜKSEK Bir mevlaki cogu arkadasimiz almıyor zaten
    Ama Şunu sölemek isterim ki ben neden 05 € Olarak aldığım pırlantayı - 1 € Olarak ödüyorum.
    Bu haksızlık değil mi 1 Yıldır sırf bu adaletsizlik haksızlık yüzünden oyuna girmedim ettik.
    Arkadaşlarımın Çağrısı Üzerine Geldim Çünkü 4 Yıllık Bir emek var ben hakkım olanı istiyorum ettik.
    Tr 'sunucu prlanta çeken arkadaşlara% 60 indirim avantajı sağlamıştınız.
    Peki sorarım benim ne sucum var kardeşim 'Çektiğimde pırlanta fiyatınız 05. € Olarak alip 1 hafta Sonra neden 2' Misli ödüyorum
    Bu Konuda Desteklerinizi Bekliyorum ...
    [Bizler ya Birlik OLUP Haksızlıklara Karşı beraber Yürüyeceğiz yada hepimiz oyundan tek tek Bazi haksızlık görerek ayrılıcağız. ]
    HERKESE İYİ BAŞARI EYLENCELER. A.Ş. {ŞİMDİ'DEN YENİ YILINIZIN MUTLULUK Cosku İLE GEÇMESİNİ dilerim VE}

Personal information