You are not logged in.

Search results

Search results 1-3 of 3.

Tuesday, April 20th 2021, 11:41pm

Author: NO_

Polish

Quoted from "-Natanael-" Przynajmniej nikt mi nie będzie płakał, że wbiłem na talary na pełnych blesach Tylko jak beda gracze z taki samymi blesami jak ty to tez moze podlegac pod dogadanie sie co do przebeigu PB wszystko zalezy od straznika i czy miał dobry humor spawdzajac to

Tuesday, April 20th 2021, 11:37pm

Author: NO_

Polish

Quoted from "margolka" A ile i jakie mają to być blesy , zeby nie zostać oskarzonym o brak? Nonses. i to jest dobre pytanie , Tylko nikt Tobie nie odpowie ponieważ jesli ktoś dostałą bys taka odpwidz podlega to po paragf >>> ustalanie blesów z przcinikiem a za tu jest kara Cala ta sytuacja to farsa i nabijanie sie z gracza, bo idac na PB nie wie gracz czy dostanie bana majac nawet blesy na sobie

Tuesday, April 20th 2021, 11:20pm

Author: NO_

Polish

Nie ma sensu tego komentować, tutaj chodzi tylko o to aby ukarac gracza. Gracz ma zaplacić kare (goldy lub bryle) zeby gra byla dalej, straznicy intepretuja regulami zeby karac jak najwiecej osob i tyle pisalem ze stranikami o przygotowaniu do PB, sprawdziłem regulamim wiele razy i nigdzi nie ma wzmianki o tym ze trzeba miec blesy na PB, kazdy sie przygotowuje jak chce do walki jedynie trzeba miec zbroje i byc aktywny na PB - jak sie tego nie spelni przysluguje zasłuzona kara w innych przypadkac...