You are not logged in.

Search results

Search results 1-7 of 7.

Wednesday, April 13th 2022, 4:40pm

Author: Thantis

Disqualification of MIB from clan wars

Good decision. Brawo Administration!

Sunday, December 26th 2021, 2:12pm

Author: Thantis

Lag after last update, please fix!

This is the lie T-DeAdLY-J. Everyone have a Christmas break now, game administration too. Nobody is working now. Game administration will be back after christmas. We have irresponsible administration. Merry christmas.

Tuesday, September 21st 2021, 6:10pm

Author: Thantis

Ruins Lv 19-20

21.09.2021 17:56 Angriff auf --ZADRA-- 18:04 You have been hit by a Dreadful Destructor 1 pcs. Your magical powers have been weakened. time... who first?

Saturday, May 8th 2021, 5:57pm

Author: Thantis

Polish

Właśnie się dowiedziałem, że ktoś na pl miał taki sam problem i mu talie wymieniali, jesli ten ktoś to czyta to bardzo proszę by się ze mną skontaktował.

Saturday, May 8th 2021, 3:12pm

Author: Thantis

Polish

Oczywiście, ale w tym wszystkim i tak jest mało logiki. Po tylu razach człowiek naprawdę zaczyna obserwować jak to wygląda u siebie i innych i to przechodzi ludzkie pojęcie. Po prostu jedni mają, a inni nie.

Saturday, May 8th 2021, 1:20pm

Author: Thantis

I will not use inappropriate language when posting on the forum

Napisze ktoś jak to działa i jak jest z prawdopodobieństwem, że poleci kura? Mam ulepszoną talie szas, twierdze wygnańców i klepsydre czyli od 2-4 odpaleń talii tygodniowo. Leci mi średnio jedna kura na 15-20 odpaleń, już nie wspomnę, że zawsze mam biżu na ochrone jak już cudem poleci. Coś mi się tutaj nie zgadza... Znam osoby, które mają tylko ulepszoną talie szas i leci im 1-2 kury tygodniowo, o największych szczurach feo już nie wspomnę co mają od 2-4 kur. Człowiek siedzi i się denerwuje bo t...

Thursday, April 22nd 2021, 8:11am

Author: Thantis

Polish

O wielki strażniku miłościwie panujący w tej krainie warofdragons... Napiszesz wreszcie jakie są minimalne blesy na talary i inne instancje z męstwem czy schowasz głowe niczym struś w piasek i bedziesz milczał w 100 językach jednocześnie słuchając jak polacy zaczynają się ze sobą kłócić?