You are not logged in.

Search results

Search results 1-2 of 2.

Monday, August 8th 2016, 6:13pm

Author: --İsLaM_Bey--

Turkish

Pırlanta yatırırken hata Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar, Bankadaki pırlanta satın alma bölümündeki banka kartı seçeneğiyle alım yapmaya çalışıyorum.Sırasıyla - Banka bölümüne gelip Mastercard ve visa sembolune tıklıyorum. - Miktarı soran kısım karşıma çıkıyor. Miktarı yazıyorum CONTUNİE butonuna tıklıyorum. - Ardından kart bilgilerini soran kısım gelmeden yani hiçbir bilgiyi girmeden Session not found. yazısı beliriyor ve işlemi yapamıyorum. Yaklaşık 1 aydır bu böyle supportada yazdım an...

Tuesday, July 19th 2016, 5:47pm

Author: --İsLaM_Bey--

Pırlanta yatırırken hata

Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar, Bankadaki pırlanta satın alma bölümündeki banka kartı seçeneğiyle alım yapmaya çalışıyorum.Sırasıyla - Banka bölümüne gelip Mastercard ve visa sembolune tıklıyorum. - Miktarı soran kısım karşıma çıkıyor. Miktarı yazıyorum CONTUNİE butonuna tıklıyorum. - Ardından kart bilgilerini soran kısım gelmeden yani hiçbir bilgiyi girmeden Session not found. yazısı beliriyor ve işlemi yapamıyorum. Yaklaşık 1 aydır bu böyle supportada yazdım ancak derdimi tam anlatamad...